enlt ltpl pl

enlt ltpl pl

Informacija

Meno dirbtuvės SETPARKET

Medžio dirbtuvės Setparket

Apie dirbtuves

SETPARKET tai meno dirbtuvė, kuri gamina aukštos kokybės, ekologiškas, puikių savybių medines parketlentes, norintiems, įgyvendinti įvairius interjero sprendimus.

Medžio dirbtuvės Setparket
Kompleksiniai sprendimai iš medžio

Kompleksiniai sprendimai

Mes priimame ir vykdome kompleksinius užsakymus, pagal užsakovo padarytus projektus. Dirbame pagal individualius užsakymus su dizaineriais, architektais ir statybininkais kurie vykdo užsakovo projektus.

Parketo privalumai

Parketo privalumai

Natūrali mediena po kojomis suteikia unikalų grožį, jaukumo jausmą ir labai prabangiai atrodo. Parketo grožis, jo meninis potencialas, nuostabi ir ypatinga vizija, kuri perduoda aplinkai labai savotišką ir reto grožio jausmą.

Parketo privalumai
Parketlenčių Sertifikatai

Sertifikatai

Nuo 2005 metų gaminame FSC™ sertifikuotus produktus (IMO-COC-025052).

Nuo 2013 metų turime PEFC sertifikatą (IMO-025052).

Parketo Montavimo darbai

Montavimo darbai

Meno dirbtuvės SETPARKET gamina aukščiausios kokybės parketlentes pagal patentuotą technologiją ir teikia kokybiškas parketo klojimo paslaugas Lietuvoje. Patyrę specialistai laiku ir tiksliai atliks bet kokio sudėtingumo darbus.

Parketo Montavimo darbai
Parketas Tik profesionalams

Tik profesionalams

Informacija apie medienos paruošimo ir produktų gamybos technologiją, montavimo ir priežiūros ypatumus, kuri skirta savo srities profesionalams: dizaineriams, architektams, statybininkams.

Support

Meno studija "SETPARKET" siūlo natūralų ir labai aukštos kokybės, ekologišką, puikių savybių medinį parketą, norintiems, įgyvendinti ypatingus interjero sprendimus.

Parketlentės

GAMYBA IŠ MEDŽIO

INFORMACIJA

Kontaktai

SETPARKET

Meno dirbtuvės