enlt ltpl pl

enlt ltpl pl

Parketlentės

KOKYBĖS PARADOKSAI

Premium klasės parketas

Premium klasės parketas

Progresas eina į priekį! Mokslininkai ir technologai vis išranda naujas medžiagas ir sugalvoja naujus gaminius. Grindų danga tai sritis, kurioje sparčiai vyksta procesai ir atsiranda naujos grindų dangos iš patobulintų dengimo medžiagų, o dėka naujų technologijų puikiai imituojamas natūralus parketas.

Šiuolaikiškas progresas leidžia labai gerai imituoti natūralią medieną, todėl žymiai pabrango Premium klasės segmento natūralios parketlentės. Vartotojas už dirbtinį, taip sakant "iškeptą" parketą iš plastiko (PVC), kuris gerai imituoja medį moka žymiai mažiau negu vartotojas už natūralų medinį Premium klasės parketą.
Ypač kokybiško parketo paklausa nemažėja, nes sau galintis leisti žmonės nori gauti natūralų produktą, kuris parodo, kad toks parketas yra unikalus ir prabangus. 

Plastikinio parketo gaminiai, negali atkartoti natūralaus medžio 3D struktūros, pjūklo pjovimo žymių, iškritusių šakų ir kiekvienos parketlentės unikalaus rašto. 

Parketas, kaip menas

Labai didelis privalumas, kai natūralios parketlentės  turi ypač didelių šakų medžio lajų, kurios yra nuo 100 mm iki 250 mm didumo.

Medžių lajų didelės šakos nuostabiai atrodo, labai pagyvina interjerą, perduoda medžiagos natūralumą ir atrodo labai prabangiai. 
Medžio lajų rašto zona labai sunkiai apdirbama:  pjaunama, džiovinama, šlifuojama ir impregnuojama. Tai atlikti labai sudėtinga, nes yra didelės šakos dydžiai (100-250 mm), kurios turi 15 - 25 kartų didesnį tankumą, negu pagrindinis medžio raštas. Unikalų medžio raštą ir grožį neįmanoma atkartoti, net naudojant naujausias technologijas. 

Premium klasės parketo privalumai: unikalumas, retumas, rankų darbas, ribotas kiekis, kiekviena parketlentė tai meno kūrinys!

Kadangi tokių parketlenčių gamyba yra labai sudėtinga, jų kaina yra gana didelė. Ir ne kiekvienas gali leisti sau tokio prabangaus produkto. 

Parketlentės, ieškantiems aukštos kokybės

Support

Meno studija "SETPARKET" siūlo natūralų ir labai aukštos kokybės, ekologišką, puikių savybių medinį parketą, norintiems, įgyvendinti ypatingus interjero sprendimus.

Parketlentės

GAMYBA IŠ MEDŽIO

INFORMACIJA

Kontaktai

SETPARKET

Meno dirbtuvės