enlt ltpl pl

enlt ltpl pl

SETPARKET parketlentės

PARKETO PRIVALUMAI

  • Egzotinės medienos vizija;
  • Retai siūlomas 3-jų metrų ilgis;
  • Unikalūs atsparumas mechaniniam pažeidimams, dėl vandens laku su kietikliu skirtu sporto salėm;
  • Patogūs atstatymas namuose, atsiradus nežymiems mechaninėms pažeidimams;
  • Parketlenčių gamtos pločio miksas - 230 mm / 180 mm;
  • Įvairių natūralios medienos spalvų - baltos, rožinės, geltonos, muarinės, su 3d efektais.

SETPARKET parketlentės

Natūrali mediena po kojomis suteikia unikalų grožį, jaukumo jausmą ir labai prabangiai atrodo. Parketo grožis, jo meninis potencialas, nuostabi ir ypatinga vizija, kuri perduoda aplinkai labai savotišką ir reto grožio jausmą.

Mūsų gaminamos parketlentės yra unikalios ir labai aukštos kokybės, todėl ir kaina žymiai skiriasi nuo kitų pardavėjų. 

Galimos skirtingos parketlenčių rūšys: skirtingų spalvų, medienos faktūrų (lakuoti, šakoti, banguoti, figūrinio presavimo), dengti laku, dažyti, įvairių medienos rūšių (lapuočiai, spygliuočiai, bambukai, kamštinė mediena), įvairių geometrinių formų (figūrinis, skydinis parketas), skirtingos dengimų sistemos,

Didelių gabaritų parketas, tai Premium klasės parketo rūšis, kuri yra gana reti ir mažai  reklamuojama. Tai lentos kurios ilgis prasideda nuo 3 metrų ilgio ir iki 8 metru jos yra nuo 300 mm iki 400 mm pločio. Prekybos salonuose tokių gaminių nerasite, dėl kelių priežasčių: žaliavos retumas, technologijų patentinis uždarumas ir didelė savikaina, kurią galima prilyginama su figūrinio rankų darbo parketo kaina.

Plati lenta daroma iš rąstų didelio skersmens, kurių ir taip yra ne daug pasaulyje ir kainoja tokie rastai ne mažai, o išeiga lentų gamybai tik 7-13%.
Patentuotų technologijų licencijos yra ne pigios, todėl didelių gabaritų parketlenčių gamyba yra brangi.

Gaminamo parketo savybės

01

Termo vakuuminis apdorojimas

Termo vakuuminis apdorojimas, suteikia ir pastiprina medienos struktūros piešinį, paryškina įvairių medienos rūšių savybes.

01
02

Padengimas

Mineralinis, įvairių pusiau skaidrių atspalvių, elektrostatinis, aerozolinis padengimas pagyvina parketą.

03

Vandens lakas

Daugkartinis dengimas vandens laku su keitikliu - suteikia maksimalų atsparumą mechaniniams pažeidimams. Skirtas sporto salėms. Vandens pagrindo lakas giliai patenka į medienos sluoksnį ir suteikia "kempinė su klijais" efektą.

03
04

Ekologiškas

Maksimalus ekologinis indeksas! 100% ekologiškumas! Naudojami tik vandens lakai ir klijai. Tinka šildomoms grindims. Minimalus karbono rodikliai. Medienos FTSR standartai.

05

Tvirtinimas

Mechaninis parketlenčių tvirtinimas prie grindų. Klijai nenaudojami. Yra išimčių. Tinka tvirtinti prie grindų sijų.

05
06

T&G ir G&G sujungimai

T&G ir G&G - taip vadinami parketlenčių "kardano sujungimai", galimi su silikono tarpinėmis tarp lentų. Aukštas atsparumas vandens garams. Galima įrengti vonios kambariuose, SPA zonose ir ten kur yra padidintas drėgnumas.

07

Pagrindas

Elastingas pušinis pagrindas: šiltas, garso izoliuojantis, vibracijas kompensuojantis.

Toks parketo pagrindas dėl gamybos sudėtingumo yra žymiai brangesnis nei standartiniai pagrindai. Todėl pušies mediena, kaip bazinis pagrindas parketui retai naudojama. Bet toks pagrindas turi daug privalumų: pagrindas iš pušies tarsi sluoksnis iš storų gumos lapų. Pušis (minkštas ir elastingas medis) sugeria garsus, kompensuoja temperatūrines deformacijas ir grindų nelygumus, turi kitaip sakant KILIMO efektą, izoliuoja garsą. Tokia pagrindo bazė suteikia parketui papildomų privalumų kokybės balanse su natūraliomis parketlentėmis.

07

Parketlentės, ieškantiems aukštos kokybės

Support

Meno studija "SETPARKET" siūlo natūralų ir labai aukštos kokybės, ekologišką, puikių savybių medinį parketą, norintiems, įgyvendinti ypatingus interjero sprendimus.

Parketlentės

GAMYBA IŠ MEDŽIO

INFORMACIJA

Kontaktai

SETPARKET

Meno dirbtuvės