enlt ltpl pl

enlt ltpl pl

Meno dirbtuvės SETPARKET

GAMYBA IŠ MEDŽIO

Medinės lauko durys

Medinės lauko durys

Elitinės medinės lauko durys atspindi jų savininko individualumą, skonį ir statusą. Tai prabangios, patikimos aukščiausios eksploatacinių savybių Premium klasės durys.

Medinės lauko durys
Durų portalai iš medžio

Durų portalai iš medžio

Mediniai portalai yra praėjimo staktos, pagamintos trimačių rėmų pavidalu. Medinės arkos įrengiamos ant angų be durų arba su durimis.

Mediniai įėjimo frontonai

Mediniai įėjimo frontonai

Namo fasadų apdaila medžiu yra išskirtinis apdailos būdas. Fasadas yra namo veidas, būtent jo išvaizda ir susidaro pirmasis įspūdis. Pastato išvaizda, praktiškumas ir ilgaamžiškumas tiesiogiai priklauso nuo teisingo medienos pasirinkimo.

Mediniai įėjimo frontonai
Sienų apdaila iš medžio

Sienų apdaila iš medžio

Brangiausia sienos apdaila - natūralūs medis. Dekoratyvinei sienų apdailai medžiu naudojamos įvairios medienos rūšys. Tarp jų labiausiai paplitę yra ąžuolas, eglė, pušis ir liepa, tačiau galima naudoti kitų medžių rūšių, tačiau jų kaina didesnė.

Langų apdaila iš medžio

Langų apdaila

Puikus dizaino sprendimas - lango šlaitų ir palangių apdaila iš natūralios medienos. Tokia apdaila ypač tinka mediniams langams. Toks dizaino sprendimas sukurs harmoningą kambario interjerą ir pabrėš jo savininko statusą.

Medinė Langų apdaila
Medinė lubų apdaila

Medinė lubų apdaila

Lubos gali tapti stilių formuojančiu interjero elementu, originaliausia kambario detale. Kartais lubų dizainas nublanksta į antrą planą, nors jį galima padaryti išskirtiniu, naudojant natūralią medieną ir tai taps kompozicijos dalimi.

Kabantys laiptai

Kabantys laiptai

Kabantys ore mediniai laiptai - nesiremia į grindis, jų pakopos tarsi kaba ore, sukurdamos lengvumo ir subtilumo efektą. Kabantys laiptai vizualiai išplečia kambarį, suteikia interjerui erdvumo ir lengvumo atmosferą.

Kabantys laiptai
Medinės terasos

Medinės terasos

Premium klasės medinių lauko terasų gamyba. Naudojame lentas, tik iš kokybiškos medienos, kas leidžia išgauti idealiai lygias ir patikimas grindis. Visa mediena yra apdorota nuo irimo ir padengta vandens atspariais mišiniais.

Išskirtiniai mediniai stalai

Išskirtiniai mediniai stalai

Namų komfortas ir komfortas kiekvienam žmogui asocijuojasi su dideliu stalu, prie kurio vakarais susirenka artimieji ir draugai. Mediniai stalai, sukurti mūsų meistrų, idealiai tiks jūsų interjerui ir tarnaus dešimtmečius.

Išskirtiniai mediniai stalai | Gamyba
Support

Meno studija "SETPARKET" siūlo natūralų ir labai aukštos kokybės, ekologišką, puikių savybių medinį parketą, norintiems, įgyvendinti ypatingus interjero sprendimus.

Parketlentės

GAMYBA IŠ MEDŽIO

INFORMACIJA

Kontaktai

SETPARKET

Meno dirbtuvės