enlt ltpl pl

enlt ltpl pl

Parketlentės iš natūralios medienos

MONTAVIMO BŪDAI

Parketo ir keraminių plytelių derinys

Parketo ir keraminių plytelių derinys

Grindų ar sienų danga nebūtinai turi būti griežtų tonų, linijų aiškumą nesunkiai galima pakeisti puošniais ornamentais. Jei turite turtingą vaizduotę ir esate pasirengęs eksperimentams, tada viskas yra jūsų rankose.

Parketo ir keraminių plytelių derinys
Parketas vonios kambaryje

Parketas vonios kambaryje

Šiuolaikiški interjero dizaineriai nenori naudoti standartinių ir jau nuobodžių apdailos variantų, nori sukurti ypatingą vonios interjerą. Šiandien, įrengiant medinę apdailą vonios kambariuose, naudojama speciali drėgmei atspari parketlentė.

Parketo perėjimai

Parketo perėjimai

Meninio parketo klojimas yra kiekvieno parketo montuotojo įgūdžių viršūnė. Tokių darbų imasi tik tikri profesionalai. Norėdami surinkti meninę dangą, reikia turėti profesionalių parketo montavimo, šlifavimo, lakavimo ir glaistymo įgūdžių, taip pat išvystytą skonio pojūtį, kad intuityviai suprasti dizainerių idėjas.

Parketo perėjimai
Parketas Prie sienų

Prie sienų

Klojant meninį parketą reikia atsižvelgti į tai, kad jis gali būti sudarytas iš skirtingų medienos rūšių, kurios gali skirtis spalva, tekstūra ir gabaritais matmenimis. Faktas yra tas, kad visi šie elementai ir moduliai po klojimo sudaro vientisą ornamentą, kurį vienija gana sudėtinga tam tikro siužeto linija.

Support

Meno studija "SETPARKET" siūlo natūralų ir labai aukštos kokybės, ekologišką, puikių savybių medinį parketą, norintiems, įgyvendinti ypatingus interjero sprendimus.

Parketlentės

GAMYBA IŠ MEDŽIO

INFORMACIJA

Kontaktai

SETPARKET

Meno dirbtuvės